Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Козелець - козацьке місто

Козелець - козацьке місто
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Козелець - козацьке місто

На березі річки Остер розташувалося невелике містечко під назвою Козелець. Дізнавшись про історію цього місця, не дивно, що щороку безліч туристів з різних країн відвідують його. І приваблюють людей архітектурні пам'ятники, серед яких самим красивим і таємничим відрізняється Собор Різдва Богородиці. Його світова популярність зробила справжнім скарбом!

Цей повітове місто до сьогоднішнього дня зберіг атмосферу козацької доби. Хоча сучасний Козелець «напханий» науково-технічним прогресом, дух козацтва витає досі в повітрі, зберігши пам'ять про Богдана Хмельницького, який командував Київським полком. Цей порвінціальний місто незвичайний, хоча з першого погляду так і не скажеш.

Старовинний собор, вірніше його верхня частина дзвіниці, видно кожному, хто під'їжджає до Козельця. На вигляд - це звичайне будівлю, однак, внутрішня частина його відкриває перед кожним посеітелем справжні скарби. Іконостас, зроблений з дерева, - шедевр, який зберігся до сьогоднішнього часу, нагадує руку відомого петербурзького архітектора Растреллі. Саме за його поректу і виконаний цей іконостас. Цей Козелецький шедевр приваблює туристів зі світових держав. Нарешті, і українські жителі змогли розглянути і оцінити красу цього собору і самого міста. Ніхто не покидає це місце, поки не набуде освітлені сувеніри з церкви на пам'ять. Крім того, в це місце привозять дітей на хрещення. Ви можете сміливо брати з собою камеру, щоб зафіксувати відвідали місця Козельця. У цьому соборі дозволено знімати без обмежень. Навіть Київська Лавра поступається красі і таємничості цього собору.

У часи Другої Світової війни в цьому місці було практично все зруйновано, і собор був перетворений на стайню. Але в 1986 році церква відреставрували і перетворили на історичну цінність!


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #3 FrankCrism 23.06.2018 11:39
dinero деньги в долг

e-cash деньги в долг

dinero деньги в долг

dinero деньги в долг

e-cash деньги в долг

soscredit деньги в долг

dinero деньги в долг

ccloan деньги в долг

gloriafin деньги в долг

gloriafin деньги в долг
Цитировать
 
 
0 #2 StephenNug 10.05.2018 05:27
Jarle Thorsen itel, Jarle Thorsen Singapore, Jarle Thorsen Singapore, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen Singapore
Цитировать
 
 
0 #1 StephenNug 10.05.2018 04:41
Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen itel, Jarle Thorsen SiteTalk Community Inc., Jarle Thorsen GLOBAL POWER PTE LTD, Jarle Thorsen Unaico
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить