Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Анкара і мавзолей Ататюрка

Анкара і мавзолей Ататюрка
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Анкара і мавзолей Ататюрка

Чудовий місто Анкара розташований далеко від звичних того місця водних шляхів. Місто процвітає, оскільки через нього проходить безліч сухопутних маршрутів. Римські імператори і весь знатний двір щоліта відвідували квітуче місто, який був деяким порятунком від спеки, а сама римська резиденція називалася Анкіра. Анкара приваблювала багатьох завойовників своєю красою природного і своїм розташуванням. Тому це місто хто тільки не завойовував: і фригійці, і перси, і араби, і кельти, і візантійці, і хрестоносці. Після довгого часу захоплення цих земель, Анкара, в кінці-кінців, приєдналася до Османської імперії.

Особливо місто почало розвиватися, коли в 1893р. було почали будувати Анатолійську залізницю. Цей шлях з'єднав Анкару і Стамбул. Сучасне місто Анкара вміщує населення кількістю 2,5 млн. чоловік. Крім того, тут багато міністерств, посольств, університетів. Особливо привертає увагу мавзолей під назвою «Ататюрка», яке дали турки Мустафі Кемаля. Слово перекладається на російську - «батько турків». Саме Мустафа став борцем за свій народ, від чого його так полюбили турецькі жителі. Йому вдалося створити Турецьку республіку і скасувати халіфат. Цей герой зміг підняти питання з приводу грамотності людей, рівності перед законом кожного, незалежно від того, чоловік це чи жінка, була проведена реформа турецької мови. Але це далеко не все - він практично зробив переворот у формуванні свідомості турецької нації. Щоб герой залишився в пам'яті людей, був побудований музей Аниткабір. Встановлено, що уряд не має право правомочним діяти, поки його представники не відвідають це історичне заклад.

Музей побудували в 1953р., Використовуючи анатолийский і хетський архітектурні стилі. У будівлю помістили саркофаг Ататюрка, а біля нього розкладені камені, привезені з різних місць Туреччини, які символізують повагу і данину цій людині. У музеї зберігаються не тільки особисті речі Мустафи Келем, але і машини, які йому належали.

Крім того, в Анкарі зведено пам'ятник, який встановили на площі Улус в 1928р. Поруч стоїть будинок, в якому було проведено перше урядове турецьке збори. Сьогодні це музейний експонат.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 StephenNug 10.05.2018 10:02
Jarle Thorsen itel, Jarle Thorsen SiteTalk, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Kielce
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить