Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Дар аль Хайяр - замок-міраж

Дар аль Хайяр - замок-міраж
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Дар аль Хайяр - замок-міраж

Теза Ернста Симона Блоха, про те, що гарним можна назвати тільки те подорож, в результаті якого ви змінюєтеся в кращу сторону - можете бути впевнені, що після поїздки до Ємену, ви зрозумієте, що таке справжня пригода. Ця дивовижна східна країна запропонує масу пам'яток для туристів. Однією з них є замок «Дар аль Хайяр». Він розташовується на скелі, а його зображення стало використовуватися як візитна картка держави. Краса замку вражає, його можна порівнювати з багатьма архітектурними шедеврами світу.

Територія Ємену володіє декількома пам'ятками, які увійшли до переліку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Наприклад. Варто згадати назви таких древніх міст, як Шибам і Забід, а також екзотичного острова-заповідника Сокотра. У цьому ракурсі архітектурний пам'ятник Дар аль Хайяр трохи поступається, однак, відвідування цього замку стане дуже захоплюючим для будь-якого туриста. Ті хто вперше бачить цей замок, часто приймають його за казковий міраж у центрі пустелі Ваді.

У Ємену цікава історія, довгий період часу ця країна не управлялася ні царями, ні президентами. Тільки в 1999р. жителі держави вперше обрали собі главу держави. Раніше ж управління країною виконував імам.

Надзвичайно красивий замок в 30-ті роки минулого сторіччя побудував імам Яхья. Спочатку він задумувався як літній резиденції для релігійного лідера країни. Яхью вбили в 1948р., А замок Дар аль Хайяр, через кілька років, відреставрували і обладнали 5-ти поверховий музей. Замок має безліччю кімнат. Є там конференц-зали (використовувані в минулому для зустрічей імама з лідерами інших країн), а також багато окремих «жіночих» кімнат і складських приміщень. Більше того, в замку передбачена система охолодження води і навіть обладнаний колодязь - для пустелі це важливо.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить