Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Монастир Таунг Калат

Монастир Таунг Калат
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Монастир Таунг Калат

Будова монастиря Таунг Калат вражає своєю величністю, підносячись над рівнем моря більш ніж на сімсот метрів. Здалеку здається, що монастир ширяє в повітрі. Назва гори, на вершині якої розташувався Таунг Калат для нас звучить трохи смішно - «Попа». Насправді ця гора є вулканом. Цей буддистський монастир є дивним прикладом, що поєднує творіння природи і людини. Це місце прагнуть відвідати паломники, завдяки його дуже великим духовним значенням. Монастир «Таунг Калат» відноситься в буддійському світі до однієї з найбільших святинь.

Необхідно зауважити, що сама гора Попа розташовується трохи далі (її пік досягає висоти понад півтора кілометрів). Останнє виверження цього заснув вулкана було зафіксовано дуже давно - ще до нашої ери. Сьогодні це спокійне і дуже гарне місце. У ясну погоду вершина гори видно на відстані десятків кілометрів.

Неподалік від гори розташувався найдавніше місто Баган - його потраву вважають ще однією вельми знаменитої пам'яткою М'янми. Сам же монастир Таунг Калат побудували на відокремленому піку вулкана на висоті 737 метра (якому також дали однойменну назву з горою Попа).

За віруваннями буддистів цього місця дарована чудова можливість освячувати духів. Це одне з найбільш потужних святилищ як у М'янмі, так і в усьому світі. Кожен рік ці святі місця приймають величезну кількість паломників. Найбільше скупчення віруючих відбувається в період відзначення свят Молодика. У старі часи на цих гірських схилах було принесено в жертву безліч тварин, проте, тепер цей ритуал заборонений. Також сюди взагалі заборонено приносити м'ясні продукти та м'ясо. Вважається, що криваві жертвопринесення можуть розгнівати духів-охоронців гори-вулкана.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 StephenNug 10.05.2018 03:02
Jarle Thorsen itel global group, Jarle Thorsen SiteTalk, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen itel
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить