Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Келімуту - вулкан трьох різнокольорових озер

Келімуту - вулкан трьох різнокольорових озер
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Келімуту - вулкан трьох різнокольорових озер

Вулкан Келімуту розташувався неподалік від маленького містечка Моні. Розміщення вулкана - приблизно по центру острова Флорес, який належить Індонезії. Келімуту можна не замислюючись зарахувати до основної пам'ятки цього острова. Головною особливістю вулкана, є відразу три озера, розташовані в його кратерах. При цьому, озера постійно змінюють свої кольори.

Вулкан Келімуту входить до переліку гір Індонезії, висота яких перевищує 1000 метрів. Келімуту досить великий вулкан, перевищує рівень моря більш ніж на 1600 метрів. Останнім зафіксованим виверженням стало виверження сорокарічної давності. Серед місцевих жителів ходить легенда: душа померлої людини підноситься до кратерів і розчиняється в глибині одного з озер. Вважається, що чим темніший відтінок має озеро, тим обурення мертвих сильніше.

Назви озер, «сховалися» в кратерах вулкана, вельми незвичайні: «озеро стариків», «озеро дітей» та «чарівне озеро». У реальності вчені не бачать нічого надто загадкового - вода водойм насичена всілякими мінералами, які і є причиною постійної зміни її кольору. Спостерігають зміну кольору води від чорного до червоно-коричневого або від бірюзового до «глибокого» зеленого.

Коли було вирішено збудувати національний парк в районі вулкана Келімуту, місцеві громади сприйняли цю ідею «в багнети» - було багато суперечок про використання ресурсів. Однак, завдяки роботі лісників, з більшістю громад відносини вдалося поліпшити.

Ця місцевість стала привертати увагу завдяки голландському військовому Б. ван Суштеліну, який описав її ще в 1915 році, але найбільшу популярність вулкану принесло детальний опис цих місць Ю. Бауманом в 1929 році.

Щороку безліч туристів відвідують вулкан. Дістатися до нього не так вже й складно. Найближчий аеропорт Maumere знаходиться в трьох годинах їзди від Моні.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #1 StephenNug 10.05.2018 04:20
Jarle Thorsen Unaico SiteTalk, Jarle Thorsen SiteTalk Community Inc., Jarle Thorsen Unaico, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Unaico Reviews
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить