Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Місто фараонів - Луксор

Місто фараонів - Луксор
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Місто фараонів - Луксор

Туристи, які вирушають до Єгипту в перший раз, складають для себе приблизну програму перебування в цій дивовижній країні, історія якої буквально пронизана впливом трьох великих цивілізацій - епоха фараонів, коптів-християн і мусульман. Всі ці великі культури залишили свій слід і свої пам'ятники і звичайно, туристу хотілося б на них поглянути. Однак найбільш привабливими є місця пов'язані з правлінням фараонів.

Практично всі туристичні компанії, пропонують увазі приїжджають в Єгипет відвідування Луксора, приймача Фів, Давньоєгипетської столиці, в період його розквіту і процвітання, період Нового царства. Нинішній Луксор буквально насичене староєгипетськими пам'ятниками, де до слова, знаходиться знаменита гробниця Тутанхамона. Отже відвідини Луксора, це справа обов'язкове, інакше Ваше перебування в Єгипті, буде вважатися не повним.

Однак, твердження що Луксор - приймач Фів, не зовсім вірно, частина цього древнього міста, все ж збереглася - на західному березі величної річки Ніл.

Сьогоднішні Фіви вважаються містом мертвих, але не в тому традиційному розуміння, яке ми всі вкладаємо, тут це розцінюють як вічність і безсмертя, і символізують це величні монументальні пам'ятки.

Фиванский період правління фараонів, вважається одним з найбагатших і успішним, завдяки цьому всі будівлі, зведені в цей час настільки грандіозні. Большенство будов - це данина верховному божеству Єгипту - Амону. Правління в Фівах, довелося на час царювання фараонів: Рамсеса, Тутмоса, Сета, Аменофіса, Тутанхамона ... Туристи можуть відвідати їх гробниці, розташовані тут же в Долині царів і цариць, - своєрідний фиванский некрополь - надзвичайно унікальний історичний пам'ятник.


 
загрузка...

Комментарии   

 
0 #3 FrankCrism 23.06.2018 11:01
ccloan деньги в долг

e-cash деньги в долг

soscredit деньги в долг

gloriafin деньги в долг

soscredit деньги в долг

dinero деньги в долг

ccloan деньги в долг

moneyboom деньги в долг

ccloan деньги в долг

soscredit деньги в долг
Цитировать
 
 
0 #2 StephenNug 10.05.2018 06:07
Jarle Thorsen, Jarle Thorsen itel, Jarle Thorsen SiteTalk Reviews, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen itel
Цитировать
 
 
0 #1 StephenNug 10.05.2018 04:10
Jarle Thorsen Kielce, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Unaico Reviews, Jarle Thorsen Swietokrzyskie, Jarle Thorsen
Цитировать
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить