Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чинадієво - дивовижне місце, оточене старовинними фортецею і палацом

Чинадієво - дивовижне місце, оточене старовинними фортецею і палацом
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чинадієво - дивовижне місце, оточене старовинними фортецею і палацом

Дивовижну природу - дивовижна архітектура. Ось короткий опис невеликого селища, загубленого серед пагорбів і лісів Закарпаття. Чинадієво - це можна сказати єдиний з населених пунктів в Україні, з уцілілими старовинними замками, яких тут два. Примітно, але стилістично ці палаци повністю суперечать один одному, при цьому історія кожного вельми цікава.

Згадка Чинадієво, як населеного пункту, зустрічається ще в літописах, датованих 13 століттям, однак до початку минулого століття, перебував під офіційною юрисдикцією Австро-Угорської імперії і носив називання Сент-Міклош.

Палац Шенборнів, зведений у стилі французького романтизму, є однією з жемчужен Закарпаття. Історія його будівництва така: у 1729г. угорський король КарлVI Габсбург віддав Чинадієво, а також ряд інших земельних угідь у володіння архієпископу Лотару Шенборну. Першою спорудою на території існуючого палацу, став маленький мисливський будиночок, тому що власники земель любили полювання, про що по сьогоднішній день нагадує, що діє на території палацового комплексу ресторан, декорований мисливськими трофеями. Сам замок, у всій пишності французької архітектури був побудований лише через 150 років у 1890 році. Палац досить символічний, так в ньому набереться рівно 365 всіляких вікон, 52-е (за кількістю тижнів у році) кімнати і 12 дверей для входу. Недалеко від палацу, знаходиться ще один алегоричний символ - ставок, контури якого (на той час) точно повторювали контури Австро-Угорської імперії. Парк, розбитий навколо палацу, був засаджений рідкісними видами дерев, які були привезені з самих різних країн - це і японська вишня і рожевий бук, і самшит і багато інших.

Починаючи з 1946 року в палаці розташований санаторій «Карпати».


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить