Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Відвідавши Мюнхен, не забудьте про церкву Фрауен Кірхен

Відвідавши Мюнхен, не забудьте про церкву Фрауен Кірхен
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Відвідавши Мюнхен, не забудьте про церкву Фрауен Кірхен

У п'ятнадцятому столітті в місті Мюнхені проходило будівництво унікальної церкви, яка могла вмістити в себе майже 20 тисяч осіб. У той час населення цього містечка було куди менше, всього 13 тис. До речі, купол церкви досягає 99 м у висоту. Цього грандіозного будовою немає конкурентів в Мюнхені, оскільки згідно із законодавством міської влади в цьому місці не дозволяється зводити будівлі більшої висоти в самому місті. Навіть відобразити на фото не так вже й легко цю церкву Фрауен Кірхен. Чому? Просто вже в 20 метрах від неї стоять будинки.

Будівля цього храму ні раз реставрувалося. Сьогодні в ній можна сидіти всього чотирьом тисячам людей. Усередині церкви є безліч колон, які роблять приміщення маленьким і створюється відчуття, що тут не можна вмістити і тисячу парафіян.

У будівництві храму використовувався готичний стиль. Крім того, червона цегла робить собор величним. Мідні купола говорять кожному спостерігачеві про якусь таємничість. Є легенда, яка говорить про те, що спочатку замивалося будівництво храму з використанням шпилів (як в соборі міста Кельна). Але через швидке терміну будівництва та недостатнього фінансування вирішено було спорудити купола.

Існує й інша версія походження куполів. У період в 13 по 15 століття тут був старий собор. Герцог Сигізмунд 1468 року наказав єпископу Йоргу фон Халсбаху закласти фундамент, а через двадцять років тільки закінчилося будівництво 99 - ти метрових веж. Пізніше в 1494 році цей храм освятили, а в 1525 році на вежах спорудили купола, які за своїм виглядом були точною копією купола Храму Гробу Господнього в Єрусалимі. Для інших країн (Венеція, Флоренція, Рим, Верона) форма куполів нічим не дивувала людей, однак для Німеччини це стало дивним видовищем.

При бажанні на одну з веж можна і піднятися. Але доведеться чимало пройти пішки по сходах, а потім на маленькому ліфті проїхатися і опинитися на оглядовому майданчику. Тут ви побачите красу Мюнхена, і навіть Альпи.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить