Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Незабутні спогади про Флоренції

Незабутні спогади про Флоренції
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Незабутні спогади про Флоренції

Ви ще не відвідали батьківщину епохи відродження - Флоренцію? Це старовинне місто знаходиться на берегах маленької річки Арно біля підніжжя Північних Апеннін. Флоренція - це надзвичайно красивий, квітуче місто. Природа подбала про красу цього місця, насадивши безліч квітів на його околицях. Але центральна частина Флоренції виглядає трохи протилежно своїй назві, яке і перекладається, як «квітуча». Занадто семирічної на вузьких вуличках, багатоповерхові палаци здаються такими неприступними, і похмурі фасади з каменю ... Все це створює атмосферу строгості і архітектурної стриманості. По особливому виглядають архітектурні пам'ятники Ренесансу. Вони приваблюють туристів своєю таємничістю того часу.

Флоренція народилася ще в часи правління римського імператора Юрія Цезаря, що відбулося за 60 років до нашого тисячоліття. У дванадцятому столітті місто почав завойовувати довколишні райони, а в чотирнадцятому столітті став столичним. Найбільший розквіт тут досяг у період царювання сімейства Медічі. Особливо помітно Флоренція стала культурним центром Європейського середньовіччя за часів правління Козімо і його онука Лоренцо Пишного. Саме в цей час було створено безліч великих творчих шедеврів епохи відродження. Тосканське герцогство після закінчення правління сімейства Медічі перейшло в управління роду Габсбургів. У 19 столітті герцогство було включено до складу Італії, і Флоренція виявилася її столичним містом. Але це було тимчасово.

Під час військових дій Другої Світової, під бомбами місто було практично зруйноване, проте з часом Флоренцію вдалося відновити, що сьогодні радує багатьох жителів і туристів. Флоренція - це справжня скарбниця, на площах, у палацах і храмах знаходяться красиві твори майстрів скульптури, живопису та архітектури, таких як Джотто Челліні, Боттічеллі, Джамболонья, Мікеланджело.

Невеликі монастирі, капели та церковці також стали пам'ятками міста Флоренції, що робить його одним з найкрасивіших італійських міст. Час, який ви проведете тут, чи не буде нудним. Є, чим захоплюватися!


 

You have no rights to post comments