Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Дрезден - диво-місто на Ельбі

Дрезден - диво-місто на Ельбі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Дрезден - диво-місто на Ельбі

На берегах чудесної річки Ельби варто прекрасне місто Дрезден - культурна столиця Німеччини. Це найбільший індустріальний центр держави, проживає тут більше півмільйона людей. Крім промислових підприємств з величезними потужностями, тут можна побачити безліч красивих архітектурних пам'яток. Це неймовірне з'єднання старовинної архітектури та промислової сучасності робить Дрезден дивним містом.

Це місто протягом усього історичного періоду зазнав безліч випробувань.

З 1206 року почалася вестися літопис міста. Постійні війни то з Саксонією, то з Пруссією, які велися за території з родючими і багатими землями, привели місто в руйнівний стан. У ході семирічної війни з Пруссією Дрезден здався.
Пізніше на Саксонію напали французи на чолі з Наполеоном Бонопартом. Це призвело до втрати політичного впливу Дрездена в Європі. Крім того, величезні території були захоплені супротивником.
Але все це було «квіточки» порівняно з тим, що довелося пережити Дрездену у 1945 році в ніч на 14 лютого напередодні свята «Св. Валентина ». Бомбового удару, який був нанесений Англією і Америкою, по Дрездену, перетворив його на руїни. Нацисти в цей час покинули столицю, залишалися лише біженці і корінні жителі, у тому числі діти, старі, жінки. Бомбова атака була настільки несподівана, що люди не змогли навіть сховатися, тому жертв було досить багато, майже 30000 чоловік. Близько 75 відсотків будівель було зруйновано до підстав. Жахлива картина стояла в столичному місті, забути її не могли довго.

Але сьогодні Дрезден - це воістину місто, який повстав з попелу, і помилуватися красою сюди щорічно приїжджає багато туристів. Переконайтеся самі, відвідайте це найкрасивіше місце в Європі і незабутні враження не залишать байдужими надовго!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить