Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Таємниця Східної Фландрії - середньовічний Гент

Таємниця Східної Фландрії - середньовічний Гент
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Таємниця Східної Фландрії - середньовічний Гент

Якщо ви хочете опинитися в середньовіччі, обов'язково відвідайте Гент. На кам'яній площі стоять дві соборні вежі «Св. Миколая »і« Св. Бавона ». Останній назвали на честь святого хлібороба, який весь свій статок продав, а гроші роздав убогим. У такому стані він до кінця свого життя служив Богові. Собор почали будувати в 1353 році, а закінчили через два століття. А в 16 сторіччі ще додали до цієї споруди досить унікальна будівля - вежу Белфорд. Це красиве і надзвичайне будова відрізняється тим, що тут було сховище документів. Причому сама вежа настільки правильно побудована, що навіть передбачена безпека, яка притаманна нинішнім банківським організаціям. Вхід до будівлі охороняється трьома потужними дверима з дуба. Кожні двері мають по три замки, а ключі зберігалися у 3-х людей, які очолювали важливі підприємства Гента. Одна людина проникнути в башту не міг.

Найстарша міська церква «Св.Миколая» стоїть прямо за вежею. Кожен перехожий, будь-то турист або житель цього міста не може не зупинитися на цьому місці. Велич цієї будови, виконаного в готичному стилі, змушує звернути увагу на дивовижний матеріал - блакитнуватий камінь, який робить вигляд будівлі просто царственим.

Є ще одна визначна пам'ятка - дивовижний міст св. Михайла, який з'єднує сучасний і середньовічний Гент, а відокремлює річка Лея. А на мосту коштує сама статуя цього святого. Що сучасна, що середньовічна частині міста Гента по-своєму прекрасні. Коли стоїш біля статуї, опиняєшся як у машини часу: повернувся назад - історичне середньовіччя, дивишся вперед - яскраві будиночки, сучасне майбутнє! Все це проникає до самого серця, описати ці відчуття неможливо, треба побувати в тому місці і зрозуміти це диво!


 

You have no rights to post comments