Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Загадкові замки

Загадкові замки
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Загадкові замки

Перегляд фільмів жахів призводить деяких людей до стану страху. У дійсності ж, привиди, які існують, можуть досить пристойно налякати. А, якщо зустріти такого загадкового мешканця де-небудь в замку, то зовсім можна залишитися «без дару мови».

Біля Праги є досить привабливий містечко нове Місце над Метуйі. Чим же так цікавий це місто? Справа в тому, що в міському замку «Опочно» не раз відвідувачі зустрічалися з приведенням таємничої леді. Побудував цю фортецю Ян Чернчіцкій в 1501 році, пізніше перетворивши на нинішній замок. Розпоряджатися цим замком стала сімейство Трчек на початку дванадцятого століття. Зі смертю глави сім'ї це спорудження було конфісковано, однак про власників його кажуть донині. Існує думка, що по замку в нічний час розгулює загадкова дама в сукні чорного кольору. Її поява приносить одні біди. Жителі впевнені, що це привид дружини власника замку, який трагічно загинув, - Марія Магдалена Трчкова.

Шотландські замки просто заповнені примарами, тому й саму країну називають центром проживання привидів. Так, замок Гламз наповнює ціла армія привидів, причому кожне приведення відрізняється один від одного своєю історією. Стіна цього замку «зберігає» таємну кімнату, вікна якої можна бачити з вулиці, однак входу в неї немає. Ходить деякий переказ, що ця невідома кімната зберігає духи двох картярських гравців-приятелів, які згрішили і в неділю (святий день). Вони займалися азартною грою і так проводять їх духи в цій кімнаті вічність. Багато хто говорить, що, в ніч на неділю ці духи розмовляють в цій кімнаті. А вітальні мешкає інший привид - хлопчик-паж, який сидить на стільці і чекає наказів. А ще можна зустріти в нічний час лицаря, який одягнений у яскраві обладунки.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить