Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Майорка і місто Вальдемоса, покритий романтизмом

Майорка і місто Вальдемоса, покритий романтизмом
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Майорка і місто Вальдемоса, покритий романтизмом

Недалеко від міста Пальма, який розташований на острові Майорка, в центральній частині полонини серед оливкових гаїв стоїть маленький романтичний містечко Вальдемоса. У 2010 році населення його становило майже 2037 осіб. За переказами це містечко протегує Свята Каталіна Томас, на її честь споруджено церкву. У Вальдемоса будь-якому туристові сподобаються чисті і вузенькі вулиці, акуратні будиночки. Крім того, погляд кожного відвідувача містечка приваблюють замок короля Санчо і Картезіанський монастир, де протягом зими (1838 - 1839 р.р.) перебували романтичні знаменитості Ф. Шопен і Ж. Санд.

У п'ятнадцятому столітті ченці, які прибули на острів, заснували монастир La Cartoixa. Тривалий час монастир намагалися реконструювати, проте в 1820 році уряд закрив його. Продаж монастиря закінчилася тим, що самі жителі спільно купили його. У літній час багата частина населення Майорки орендують монастирські келії, щоб сховатися від спеки.

Монастир і містечко Вальдемоса отримали популярність завдяки книзі, яку написала та сама письменниця Ж. Санд. У своєму творі «Зима на Майорці» вона описала романтичне перебування в цьому прекрасному місці з композитором Фредеріком Шопеном і своїми дітьми (дочкою Соланж і сином Морісом).

Один з популярних акторів Майкл Дуглас настільки був захоплений цими місцями, що побудував біля Вальдемоса віллу. Крім того, під його початком заснований Costa Nord - центр культури. Є можливість будь-кому пройти в будівлю фонду, де очікує перегляд коротких сюжетів про північне узбережжя Майорки. Після цього можна зробити невелику екскурсію по експозиціях флори і фауни цього чудового острівця Майорка.

А як же не спробувати знамениту булочку з ароматним апельсиновим соком? Тільки в Вальдемоса готують такі ласощі!


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить