Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Будапешт - сліпуча перлина на Дунаї

Будапешт - сліпуча перлина на Дунаї
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Будапешт - сліпуча перлина на Дунаї

Історія виникнення одного з найкрасивіших міст старої Європи Будапешта бере свій початок в 1-му сторіччі до н.е. Тоді на місці сучасного міста влаштувалися кельти, які своє поселення назвали Ак Інк. Вони торгували і займались численними ремеслами, які сприяли початку розвитку міста. Після них ця місцевість перейшла під правління Риму. Містечко з населенням в 30 тисяч жителів назвали Аквінкум і він перейшов у статус адміністративного центру. Цей відрізок часу дав поштовх у розвиток міста, були побудовані дороги, численні красиві будівлі і комунікації. Зараз це район столиці з назвою Стара Буда, а селище Пешт був заснований недалеко від Буди.

На рубежі десятого століття в цю місцевість прийшли угорці. Вони оселилися в місці сучасного району Белварош. А король угорців Бела IV наказав навколо селища звести кріпосні стіни для захисту від нападів кочівників.

У XVI столітті держава угорців потрапило під панування Османської імперії. Протягом півтора століть османи нічого не будували, а тільки руйнували. Після вигнання загарбників і розгрому турецької армії, угорські міста увійшли до складу австрійської династії Габсбургів. Після цього місто Пешт почав активно розвиватися, завдяки торгівлі. І в 1873 році всі міста цього місця об'єдналися в місто Будапешт, який став столицею королівства угорців.

У сучасному Будапешті вдало поєдналося історія та культура минулого з новою архітектурою Угорщини. Жителям країни властиво трепетне ставлення до своєї столиці, вони прагнуть зберегти історичні пам'ятки, на реставрацію та утримання яких уряд надає значні кошти.

У 2002 році ЮНЕСКО визначила вулиці Будапешта як культурну спадщину світу. Даний факт підтвердив унікальність і красу столиці Угорщини.


 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить