Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Найдавніший Іспанське місто - Валенсія

Найдавніший Іспанське місто - Валенсія
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Найдавніший Іспанське місто - Валенсія

Валенсія - найдавніший Іспанське місто, який був утворений в епоху античності самими римлянами. Сьогодні Валенсія - це прекрасне курортне місто, який оточує Середземне море, піщані пляжні місця. Це місце зберігає старовинні архітектурні пам'ятники.

Серцевиною Валенсії вважається площа Святої Діви, оскільки саме з неї і сталося будівництво міста. Сама площа схожа на острівець, яка раніше була оточена маленькою річкою Турія. Сьогодні цієї річки вже немає, на її місці залишився лише величезний фонтан, який допомагає в спекотні літні дні зняти стомлення багатьом жителям і туристам Валенсії. Площа Святої Діви насичена ресторанчиками і маленькими кафе.

Серед старовинної архітектури можна розглянути риси, які залишила арабська епоха, а також французька. Найбільш старовинними будовою міста вважають маленьку і непримітну каплицю Крипта Святогол мученика Вісенте. Щоб потрапити всередину каплиці потрібно пройти двері у формі арки. Усередині склепу, який зберігає прах мученика, всім туристам дають можливість переглянути документальний фільм, який оповідає історію міста.

Валенсія прославилася на всю Європу Океанографічним центром, який постійно відвідує безліч туристів. Аквапарк, площа якого становить 110000 кв.м знаходиться на сході міста у спорудженні, яке побудоване зі скла блакитного кольору. Тут можна побачити велику кількість басейнів з морськими мешканцями. Причому в кожному будинку знаходиться різна екосистема. Якщо вам хочеться подивитися на тварин і риб арктичного моря, доведеться потрапити в одне місце, в іншому - ви побачите найкрасивіші риби тропіків, у третьому - антарктичні риби, в четвертому - мешканці Червоного моря. Басейни і акваріуми повні очищеної морською водою. Тут представлені різноманітні морські риби, тварини, птахи, безхребетні, рептилії. Діти і дорослі можуть побачити не тільки дельфінів, але і акул, морських котиків, білуг, пінгвінів, моржів. Незабутнім буде відвідання дельфінарію.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить