Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Баварська перлина середньовіччя - Мюнхен

Баварська перлина середньовіччя - Мюнхен
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Баварська перлина середньовіччя - Мюнхен

Стародавнє місто Баварії Мюнхен утворився ще у восьмому столітті. Вперше про це місто історики згадували в 1158 році, а населяли його Тегернзейскіе ченці. Статус міста Мюнхен отримав в 1175 році, після чого навколо нього побудували кріпосні стіни, які служили захистом від ворогів. Давно відомо, що Мюнхен - це не тільки Баварська столиця, а й «пивна майстриня». Старовинна рецептура німецького пива цікавить багатьох туристів, проте це не головне, що так приваблює їх. Мюнхен прославився архітектурою середньовіччя, яка використовувала оригінальні стилі побудованих замків, палаців, найкрасивіших паркових зон та інших будівель.

Мабуть, найпривабливішим місцем Мюнхена є площа Марієнплац, яку побудували під час царювання Генріха Лева (1158году). На цьому місці організовували турніри лицарів, часто площа виступала в ринковій ролі, де проводилися ярмарки. Сучасна площа прикрашена колоною Марії, яку спорудили за наказом Гумберта Герхарда в 1638 році. Колона оточена фігурками, які асоціюються тими проблемами, що виникли місто в той час: війна, голод, хвороба (чума), єресь. А ось будівництво одного оригінального будівлі, яка носить назву «Нова ратуша», тривало досить тривалий час (1867 - 1909г.г.). Окрасою фасаду служать безліч аркад, поруч стоїть невелика башточка, а витонченість цій споруді надає красива каплиця, яка прикрашена тридцятьма двома фігурками з міді, які в той час, коли б'ють куранти, обертаються. Крім того, каплиця забезпечена дзвонами, які телефонують щодня о 11 годині ранку.

Найвідоміша Мюнхенська пам'ятка - собор Фрауенкірхе (собор Богородиці). Для більшості жителів Мюнхена ця споруда є символом, так як це головний міський храм з 1821 року. Всі туристи видали можуть спостерігати це велична споруда, яка побудована з червоної цегли, а дахи веж схожі на форму цибулини.

Через пива Баварію знають у всьому світі. Найвідоміший пивний зал, який розташований в місті, розповідає про історичні події кожному відвідувачу. Баварський народ пам'ятає пивний путч, який пройшов в 1923 році, що стало кар'єрним злетом самого Гітлера.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить