Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Бангкок - тайське місто ангелів

Бангкок - тайське місто ангелів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Бангкок - тайське місто ангелів

Слово «Бангкок», яке позначає столицю Таїланду, може звучати по - різному, залежно хто його вимовляє. Так само, як і переклад слова представляється декількома значеннями. Якщо це слово перекласти російською мовою то воно буде позначати «палац богів», в той час як аборигени переводять це слово, як «місто ангелів» саме ж слово «бангкок» на місцевому діалекті звучить як «Крунг Тхеп». Щоб написати назву столиці Таїланду знадобиться скористатися 17 словами, відтворити які може не кожен житель Таїланду. Бангкоком називають столицю острова тільки європейці, та туристи - іноземці. У 18 столітті Таїланд носив назву Сіам і правил їм король Рама I, який прийняв рішення про зведення столиці на місці невеликого села. Це трапилося після того, як острів був звільнений від бірманських окупантів. Проритий канал перетворив майбутню столицю в острів, що з'єднується з усією країною перешийком малої ширини.

В даний час Бангкок представляє собою суміш стародавніх пам'ятників і сучасного містобудування. Тут можна побачити і англійська колоніальний парк, і парк розваг, збудований за останнім словом моди і техніки. Мирно уживаються канали з катерами і шосе з новітніми машинами. Хмарочоси перемежовуються історичними пам'ятками культурної спадщини країни. З безлічі храмів з пагодами найбільше привертає увагу туристів та гостей міста храм Ват-пра-Кео, що перекладається як храм Смарагдового Будди. Він був збудований ще за часів царювання Рами I. Назва храму походить від статуї Будди, яка повністю виготовлена ​​з зеленуватого нефриту.

У храмі Ват По, що носить назву Лежачого Будди мається його статуя, що досягає в довжину 46 м, а у висоту 15 метрів. Цей храм вважається найдавнішим у Бангкоку. Саме цей храм знайомить відвідувачів з культурною спадщиною тайців допомогою настінних фресок і різних скульптур. Окрім старовинних храмів у столиці Таїланду є безліч розваг для сучасної людини. Це і Парк Лумпхіні, і Сафарі Парк, ферма крокодилів і аквапарк «Сіам» і безліч інших.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить