Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Чи ставлять пам'ятники відданості і вірності?

Чи ставлять пам'ятники відданості і вірності?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Чи ставлять пам'ятники відданості і вірності?

Як ми знаємо, найвідданіші тварини - це собаки. Їх відданість і любов пройшла крізь тисячоліття, з тим самих пір, як людина приручила цих тварин. Заради нас вони готові на все, починаючи від допомоги і захисту, і закінчуючи жертовністю.

У подяку відданості навіть після смерті господаря, вірності й самовідданості, в усьому світі існують пам'ятники нашим істинним друзям - собакам.

В одному з нью-йоркських парків і невеликому містечку в штаті Аляска (м. Ном) стоїть пам'ятник псу Балто, який врятував сотні людських життів під час епідемії дифтерії, яка вибухнула на початку минулого століття. Балто був головним у собачій упряжці, яка відправилася за вакциною за 300 км в найближче місто. Балто був єдиним, хто повернувся з цього важкого подорожі і доставив ліки. Після цього він гавкотом покликав за собою людей, щоб ті допомогли його господареві і решті собакам.

У середині 90-х рр.. 20 століття на тольяттинских вулицях з'явилася німецька вівчарка, яка 7 років «несла» вахту в місці, де, згідно з офіційною версією, в результаті автокатастрофи загинув її господар, а сама собака залишилася жива. Пес «прочекав» свого господаря до кінця своїх днів, а на цьому місці після її смерті жителі міста поставили пам'ятник. А саму собаку люди прозвали Костянтин - з латинської «постійний».

У Японії сталася схожа історія - собака Хатіко також удостоїлася пам'ятника ще за свого життя. Вона самовіддано чекала свого господаря - професора Токійського університету, який помер в результаті інфаркту на роботі. Собака до кінця своїх днів, як і колись, приходила на станцію і проводила час в очікуванні свого господаря. Після її смерті в країні оголосили жалобу.

Історій, що оповідають про відданість чотириногих друзів, безліч. В Орегоні, США, пес на ім'я Боббі у пошуках своїх господарів виконав шлях довжиною 3000 миль. На пошуки у нього пішло півроку - собака виконав нелегкий для себе шлях, взимку перетнула гори, пустелі і рівнини, побувавши в декількох штатах. Про це подвиг писали газети, опублікували книги і зняли фільми.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить