Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Гохостервіц - слов'янський замок

Гохостервіц - слов'янський замок
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Гохостервіц - слов'янський замок

Щоб дістатися до старовинного замку Гохостервіц доведеться витратити досить багато часу. Для цього потрібно проїхати десь 3:00 від Зальцкаммертгута і ви потрапите до Каринтії. Але нам потрібен місто Клагенфурт, де і знаходиться замок. А ось тут вже доведеться уважно дивитися на покажчики, а далі потрібно ще й чотирнадцять воріт обминути. Замок стоїть з 860 року, коли на чолі було правління князівства слов'ян Карантанія. Стародавня назва замку було Асторвіца. У нинішній каринтійських області і розташовувався центр цього князівства.

Замок Гохостервіц просто наповнений старовинної середньовічної красою, що виділяється в строгих і похмурих будівлях. Високі, товсті й неприступні стіни веж, міцність і досить масивне підставу всієї будови приваблює і нагадує історичне минуле.

Безліч цікавих фактів пов'язане з цим старовинним замком. Він ніколи не був узятий в полон. Ця споруда тільки одного разу намагалися захопити ворожі війська. Це був час, коли царювала Маргарита Тирольская в 1360 році. Бачачи, що будь-які спроби захопити це замок перетворювалися на невдачу, Маргарита Тирольская вирішила повністю відступити і покласти край всім військовим діям в Каринтії.

Замок-фортеця стоїть на високому схилі Магдалена, тому на таку висоту важкувато підніматися пішки. Краще скористатися фунікулером. З висоти 1056 метрів можна споглядати чудову красу природи. Історичні скарби фортеці можна подивитися в музеї, який знаходиться в самому замку. Тут кожен турист зможе помилуватися великим колекційним зібранням середньовічної зброї, дізнатися багато цікавих історичних фактів того часу. Вражає і головний стражник, який стоїть прямо в музеї в обладунках шістнадцятого століття. Його зріст настільки величезний, що побачивши його одного разу запам'ятається назавжди. Що там говорити, веліканіще! По виду його зріст перевищує звичайних воїнів, які стоять поруч, на дві голови. Є ще одна знаменитість замку Гохостервіц - готична каплиця. Її прикрашають фрески і орнаменти середньовічних майстрів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить