Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Кращий Кавказький курорт Чорноморського узбережжя - Геленджик

Кращий Кавказький курорт Чорноморського узбережжя - Геленджик
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Кращий Кавказький курорт Чорноморського узбережжя - Геленджик

Скільки російських громадян приїжджає у відпустку на Кавказ на Чорноморське узбережжя? Морське повітря, соснові ліси, галькові пляжі, краса блакитного моря, круті схили Кавказького хребта приносять максимальний відпочинок і користь.

Геленджик по праву вважають найкращим Російським курортом. Влітку в цьому місці Кавказу особливо багато відпочиваючих і туристів. Купальний сезон починається з травня місяця і триває до жовтня, тому тут добре облаштовані пляжні зони, яких нараховують 114. Берегова зона має протяжність більше 20 км, що дозволяє вміщати і туристів, і курортних відпочиваючих, які приїжджають без путівок, і людей, відпочиваючих в санаторіях. Пляжі без піску, галькові, один тільки є пісочний штучний пляж, який розташований у центральній частині Геленджика.

Цей курорт налічує величезну кількість тих місць, де є родовища мінеральних вод. Тому Геленджик знаменитий своїми оздоровницями, які приваблюють людей для лікування практично кожної системи людського організму: кістково-м'язової, судинної, суглобової, кровообігу, дихальної, нервової.

Як лікування цей курорт пропонує морські купання, пісочні і сонячні ванни, прийом мінеральних вод, чисте гірське повітря Кавказького хребта з сосновими ароматами.

Крім лікувальних процедур Геленджик славиться архітектурними історичними пам'ятними спорудами, які ваблять туристів для піших екскурсій по гірських місцях. Найкрасивішим місцем у Геленджику можна по праву вважати Гуамское ущелині, яке розташоване в Апшеронському районі. По гірських схилах тече річка Курджипс. Великі скелі, висота яких сягає 400 м, красиві водоспади, загадкові ущелини, гроти не залишать байдужими жодної людини.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить