Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Майсен - історична колиска Саксонії

Майсен - історична колиска Саксонії
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Майсен - історична колиска Саксонії

Неспроста містечко Майсен отримав назву «колиску Саксонії». Це місце притягує своєю древньою історичною архітектурою, яка відображає різні історичні епохи Саксонської Землі і німецької імперії. Кожен турист намагається залишитися тут якомога довше. Городок зберіг свою історію в площах, старовинних будинках, вузьких вуличках, витончених сходах.

Це містечко Саксонії розташований недалеко від більш відомого міста Дрезден - всього в двадцяти п'яти кілометрах. Прекрасні дороги дозволяють дістатися в Мейсена всього за півгодини. Невелика площа міста не є перепоною для досить великого населення (більше 27,5 тисяч). Крім того, тут є безліч районів, з яких найбільш приваблює туристів - «Старе місто».

Історично Мейсен бере свій початок з 10 сторіччя. Саме тоді в 929 р., королем Генріхом Першим птахолови був побудую перший палац на території Німеччини, що носив назву «місні». Замок знаходився на високому березі річки Ельби і був оточений Ринковою площею і будовами з каменю. На цій площі знаходилося поселення торговців (як єврейських, так і німецьких).

Але пройшов час і на початку 16 століття графья-брати Ернест і Альбрехт Веттін вирішили кардинально змінити зовнішній і внутрішній вигляд замку, зробивши його адміністративним центом міста Мейсен. Крім того, замок, який був названий Альбрехтсбург, був резиденцією правителів.

Ринкова площа стала найголовнішою у цьому європейському містечку. Тут постійно велася торгівля, і відбувалися всі історичні події. Навіть сьогодні тут відчувається відлуння середньовічної історії. Затишні кафе, невеликі магазини, тихі вулички, архітектура - все в старовинному стилі. Тишу цих місць порушують гучні розповіді екскурсоводів і дзвін дзвіночків з порцеляни, розташованих на дзвіниці церкви Богоматері.

Городок Майсен славиться декоративним порцеляною та посудом. З 1710 року тут активно розвинулася європейська порцелянова мануфактура, яка допомогла місту зробити економічний і промисловий вибух. Найбільш цінною залишається тут ручне виготовлення фарфорових виробів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить