Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замок П'єрфон

Замок П'єрфон
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замок П'єрфон

У Франції на околиці Компьенского лісу заходиться замок П'єрфон. Людовик Орлеанський в XV столітті побудував його на місці старої фортеці. Стіни цієї фортеці були свідками цікавих історичних подій та інтриг. Будівництвом керував королівський архітектор Жан Ле Нуар. Замок був готовий вже тільки після кончини герцога Орлеанського.

Новий власник замку Франсуа Аннібал д'Естре примкнув до партії принца Конде, чим викликав гнів з боку кардинала Франції. У результаті до П'єрфон підійшли війська кардинала Рішельє і зруйнували фортецю. На щастя руйнування були не дуже великими, через габарити замку. Противник обмежився лише знищенням покрівлі та зовнішніх стін.

Наступним господарем замку П'єрфон став Наполеон I, який купив землі і прилеглу територію фортеці. У XIX столітті за порадою відомого французького письменника Проспера Меріме, імператор Наполеон III прийняв рішення відновити зруйнований замок і зробити в ньому розважальний палац.

До роботи з відновлення фортеці приступив французький архітектор Віолі-ле-Дюк, який був відомий з реконструкції будівель в романському і готичному стилі середньовіччя. Талановитий архітектор відновлювальні роботи вів, що не дотримуючись початкового стилю замку. Він планував відновити тільки кілька веж і зберегти романтичні руїни минулого. Але його грандіозним планам перешкодила смерть. Після його кончини реконструкцією фортеці зайнявся архітектор Ураду, який працював у стилі старого будови.

Багата історія замку П'єрфон завжди приваблювала людей мистецтва. Французький художник Каміль Коро написав картину з однойменною назвою. Замок був успішно відреставрований. У наш час тисячі туристів бувають в замку П'єрфон, слухаючи сумні і цікаві розповіді гідів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить