Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замок Ельц

Замок Ельц
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замок Ельц

Замок Ельц є відомим і красивим спорудою Німеччини, яке знаходиться в лісі недалеко від міста Кобленц. Його особливість у тому, що жодному противнику за всю історію не вдалося захопити і зруйнувати його.

З 1157 роки замокнув належав барону фон Ельц і за всю свою історію «не знав» інших власників. Ця будова барону дісталося в дар від імператора Барбаросса. Сьогодні замок Ельц є власністю нащадків барона.
У 1331 році у стін замку відбулося єдине військове зіткнення, в період повстання проти курфюрста Балдуїна Тріерского, який протягом п'яти років тримав облогу фортеці, і навіть побудував вежі на горі, звідки стріляв кам'яними ядрами. Але військове протистояння не принесло нікому перемоги і ворогуючі сторони примирилися.

Замок розташований в лісі на високій скелі. Підходи до трьох сторін замку захищає річка Ельцбах, яка є притокою Мозеля. Первісна конструкція і середньовічні інтер'єри добре збереглися до наших днів. Фортеця складається з невеликих частин, в яких жили різні родини нащадків барона фон Ельц. Навколо споруди зведено 8 веж висотою до 40 метрів, з'єднані потужними стінами.

Найдавніша частина замку - це платтельц, який побудований в романському стилі. З початку шістнадцятого століття на території фортеці зведені родендорфскіе будинку, що отримали таку назву на честь дружини власника замку. У дев'ятнадцятому столітті фасад портика прикрасила красива мозаїчна фреска із зображенням лику Мадонни. Всередині замку розміщено кілька дворів, які поділяють стіни зовнішньої частини укріплень.

Замок Ельц вже більше восьми століть належить родині фон Ельц. Його сучасний власник люб'язно дозволив огляд фортеці для численної публіки, що сприяє його кращого збереження.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить