Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Рига - місто, проніс крізь століття свій європейський вигляд

Рига - місто, проніс крізь століття свій європейський вигляд
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Рига - місто, проніс крізь століття свій європейський вигляд

Рига не лише столиця Латвії, але й дуже красиве європейське місто. Тут є можливість не тільки приємного проведення часу, але і можна ознайомитися з древньою історією балтійського узбережжя.

З давніх часів Рига виділялася особливим колоритом і європейським виглядом. На даний момент міське населення перевищує сімсот тисяч осіб. Це один з найбільш привабливих куточків Прибалтики. Територія Риги насичена колосальною кількістю приголомшливих своєю красою архітектурних та історичних пам'яток.

Місто було засноване на березі холодного Балтійського моря на початку XIII століття, завдяки місіонерам з Тевтонського ордена лицарів. Слідом за ними йшло багато католицьких ченців, звертаючи язичників в лоно католицької церкви, як правило, користуючись при цьому вогнем і мечем.

Після чергового такого походу в 1201 році на річці Даугава сталося обгрунтування німецької колонії - це і стало початком заснування Риги. Не раз місто передавався під керівництво всіляких протекторатів. У різний час Рига була вільним містом і ставилася до Ганзейскому торговому союзу, входила до складу Речі Посполитої, Швеції, Росії, була столицею Латвійської республіки. З 1991 року Рига - столиця незалежної Латвії.

Така складна доля наклала відбиток на вигляд міста. Тому до Риги приїжджає безліч туристів, як з країн Європи, так і з численних далеких куточків планети. Це місце їх приваблює великою кількістю історичних пам'яток, м'яким балтійським кліматом і доброзичливістю городян.

Нинішня Рига зразок старовинного європейського міста, в якому добре проводити вільний час, неспішно прогулюватися по вузеньких вуличках, посидіти в затишних ресторанчиках і барах. Тут можна познайомитися з прекрасною історією старих прибалтійських міст.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить