Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Янтарна польська «столиця» - Гданськ

Янтарна польська «столиця» - Гданськ
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Янтарна польська «столиця» - Гданськ

Польща славиться своєю історією і чудовою «бурштинової столицею» - старовинним містом Гданськ. У цьому місці народилися великі історичні особистості світового рівня, серед яких можна згадати філософа Шопенгауера, політика Валенсу, фізика Фаренгейта, астронома Гевелия, художника і літератора Грасса та інших.

Гданськ - найдавніший портове місто, який заснований наприкінці десятого століття. Сучасний Гданськ наповнений історичними пам'ятками, які в основному знаходяться в Старому місті. Тут можна просто милуватися красою вулиць і різноманітних будов і різноманітних видів і стилів архітектури. Деякі високі споруди виконані в стилі готики, наприклад Маріацька Базиліка. А найкрасивіший міський європейський ринок Длуги Тарг (у перекладі «Довгий Ринок») розташований посеред чудових фасадів старовинних будівель часів Ренесансу. Символом нинішнього міста є Журавель, який стоїть на березі річки Мотлави. Неможливо не захоплюватися величчю Гданська.

У цьому місті зберігається багато таємниць, які відкриваються на площах і вулицях, в парках і набережних, в стародавніх костелах. Найкрасивіша вулиця «бурштинової польської столиці» - Тракт Крулевскій (переклад «Королівський Шлях»). Під час приїздів вінценосних польських монархів влаштовувався свято, схожий на ціле хода, що супроводжувалося кортежем придворних. І починалося воно від старовинних воріт Гданська, які називалися «Висотні ворота» і були побудовані ще в шістнадцятому столітті. Почесні гості, в'їжджаючи в ці ворота, бачили розташовані на них три герба: безпосередньо міста Гданськ, а також Прусського та Польського Королівства. Самі ворота містять напис з девізом, який говорить «Справедливість і побожність - дві основи великих королівств», що говорить про переможне дусі народу, що населяє Гданськ.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить