Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Драхенбург - замок неоготики

Драхенбург - замок неоготики
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Драхенбург - замок неоготики

Замок Драхенбург знаходиться в південній частині Північного Рейну - Вестфалії. Він являє собою найяскравіший зразок архітектури неоготики, який користувався популярністю в кінці 19 століття. Краса і вишуканість будови замку привертає погляд будь-кого. До того ж розташування Драхенбург на високому схилі гори Драхенфельс правого берега річки Рейн обгрунтовує і його назва.

Барон Стефан фон Зартер, який займався діяльністю на біржі, вирішив одного разу побудувати затишне містечко для проживання в Вестфалії. Замок будувався недовго, 3 роки (1882 - 1884). Воздвиження і розробка цього архітектурного будови була доручена місцевим архітекторам Лео фон Аббема і Бернгард Тюзхаус. До них приєднався пізніше Вільгельм Гофман, який допрацьовував архітектурні тонкощі споруди. Коли закінчилося будівництво палацу його визнали найбільшим замком того часу.

Стиль, який вибрали для Драхенбург, відрізняється поєднанням палацової і замкової архітектурою. Тому офіційно його називають замок Драхенбург тільки через те, що зовнішній вигляд містить більше властивостей замку, ніж палацу.

Після смерті барона в 1902 році замок перейшов до непрямого його спадкоємцю - племіннику Якову Бізенбаху, який перетворив його на дорогий готель.

Після цього приймача красивий замок Драхенбург використовували для залізничного училища, католицького інтернату, навіть військова школа встигла там побувати. У Другій світовій війні замок був дочиста пограбований і перетворений на руїни, бо був не раз підданий артилерійському обстрілу союзних військ. Крім того, в його парковій зоні розташовувався зенітний комплекс Німеччини.

До 1970 року про красивий замок всі забули і ніхто не займався його відновленням. Зрештою його хотіли повністю знести, знищивши перлину архітектури неоготики кінця 19 століття. Однак в останній момент перед цією дією невідомий нікому приватний інвестор викупив руїни і повністю відновив замок Дразхенбург, відбивши на його стінах історичне минуле.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить