Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замок Хоеншвангау - літня резиденція баварських монархів

Замок Хоеншвангау - літня резиденція баварських монархів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замок Хоеншвангау - літня резиденція баварських монархів

Замок Хоеншвангау - маєток колишніх правителів Баварії, родове спадщина династії Віттельсбахів. Знаходиться він у південній частині Німеччини в селищі Швангау. Цей замок по праву вважають одним з найкрасивіших замків в країні.

Король Максиміліан II в 1832 році отримав у спадок кріпаки руїни замку і вирішив їх відновити у старому Баварському стилі. Будівництвом зайнявся архітектор Доменіко Квал, який повністю присвятив всі свої сили і талант замку Хоеншвангау. Але до завершення будівництва не дожив і помер у віці п'ятдесяти років. Оформленням внутрішнього устрою зайнявся Моріц фон Швінд - відомий австрійський художник.
З моменту заснування замок став літньою резиденцією королівського сімейства. Тут проводили відпочинок, насолоджуючись природними пейзажами, влаштовували прийоми гостей, в околицях маєтку влаштовували полювання. Максиміліану II і королеві Марії Прусської з усім сімейством і численною прислугою замок припав до смаку - вони стали постійними обивателями цього замку.

Після смерті батька вся повнота влади перейшла до короля Людвігу II, який став жити в основному будинку. Людвіг, вихований на лицарських легендах, віддавався думкам про будівництво нових замків. У Хоеншвангау юному королю пощастило подружитися з Вагнером - знаменитим німецьким композитором, який грав перед королівською родиною свої музичні твори.

Замок Хоеншвангау зберіг до наших днів свій унікальний первозданний вигляд в середньовічному стилі. Незважаючи на маленькі розміри замку, приміщення досить зручні і можуть похвалитися внутрішнім оздобленням, вражаючим шикарним блиском позолоти. З колірної гами переважають бузкові і лілові відтінки. На стінах висять живописні полотна відомих художників середньовічній Німеччині. Замок добре вписується в місцевий ландшафт, підносячись над гірським скелею. У відвідувачів створюється відчуття присутності на розкішних балах і лицарських турнірах.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить