Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Астана - місто майбутнього

Астана - місто майбутнього
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Астана - місто майбутнього

Астана - нова молода столиця Казахстану. Це сучасний гарне місто, в якому побудовано багато неповторних архітектурних споруд. Місцеві жителі багатьом будівлям і комплексам дали цікаві прізвиська. Наприклад, офісний комплекс жовтого кольору - «банан», багатоквартирні житлові будинки, близько розташовані один до одного - «сім бочок», а будівлю міністерства транспорту і зв'язку прозвали «запальничкою». Проте одна споруда міста настільки унікальне і незвично, що жителі столиці ще не придумали йому прізвиська. Це національний пам'ятник Байтерек (високий тополя).

Це величний монумент являє собою вежу висотою 97 метрів зі сталевим каркасом. Дах виготовлений у формі сфери, з скла і покрита позолотою. У підстави монумента є табличка, яка пояснює - спорудження виступає уособленням стародавньої легенди казахського народу. У красивій легенді говориться про те, що священний птах Самрук щорічно виношує золоте яйце (сонце) в гілках великого дерева життя. Втілив у монументі цю легенду президент Казахстану Нурсултан Назарбаєв, який раніше був металургом. Люди кажуть, що перший проект монумента керівник країни намалював на паперовій серветці.

У будівництво своєї нової столиці казахи вклали чималі кошти. Найкращі у світі архітектори взяли участь для втілення своїх інноваційних проектів на річці Ішим, що відокремлює стару частину міста від нової.

Розвиток Нової Астани відбувається з неймовірною швидкістю - з кінця 20-го століття чисельність міських жителів збільшилася до 700 тис. Астана стала національним символом держави. Вона уособлює надії казахського народу на прекрасне майбутнє.

Багато столиці світу виникали настільки ж стрімко і ставали процвітаючими. Так і Астана претендує стати впливовим економічним і громадським центром.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить