Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Районг - комфортний курорт на півночі Сіамської затоки

Районг - комфортний курорт на півночі Сіамської затоки
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Районг - комфортний курорт на півночі Сіамської затоки

Районг - невеликий і комфортний курорт Таїланду. Він розташований біля північної частини Сіамської затоки. Сполучення великих піщаних пляжів із золотистим піском, численні коралові рифи і красиві ліси тропіків приваблюють сюди туристів з багатьох куточків нашої планети.

Гостей популярного курорту приємно дивує незаймана природа і порівняно невеликі ціни. Уздовж узбережжя Сіамської затоки широкою смугою тягнуться піщані пляжі, за якими починається первозданний тропічний ліс. Деякі готелі, і безліч бунгало розташовуються безпосередньо в зоні пляжів. Кращим місцем відпочинку туристів вважається пляж Хатсайтонг-Біч (золотий пісок). Найбільш комфортно в цій місцевості з листопада по лютий. Даний проміжок часу відрізняється відсутністю спеки і тропічних злив, прогрів повітря не перевищує 28 градусів.

Головною визначною пам'яткою Районга можна назвати унікальні термальні джерела, що б'ють фонтанами під землі. Вода мінеральна і корисна для здоров'я людини, застосовується в якості оздоровчих процедур. Навколо курорту розташовані гірські масиви, а в лісі можна помилуватися мальовничими водоспадами.

В околицях Районга розташовуються плантації з екзотичними деревами і фруктами. Поруч знаходяться села, де проживають місцеві жителі зі своїм укладом, звичаями і традиціями. Тут вирощують інгредієнти для знаменитого тайського соусу, який можна спробувати в ресторанах. Сіамська затока багатий рибою і всілякими екзотичними морепродуктами. Тайські рибалки воліють розташовувати свої будинки в затоці на палях. Головний транспорт у них всілякі човни. Влаштовуються екскурсії, на яких туристам надають можливість побувати в рибальських селах і продегустувати екзотичні страви тайської кухні.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить