Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Один з найкрасивіших словацьких міст - Тренчин

Один з найкрасивіших словацьких міст - Тренчин
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Один з найкрасивіших словацьких міст - Тренчин

У Словаччині над красивим місцем річки Ваг височіє один із самих чудових маленьких містечок - Тренчин. Він відрізняється древньою архітектурою - старовинною фортецею. Туристичні агентства Словаччини не часто рекомендують туристам відвідати це місце, проте в Тренчин приїхати варто, щоб подивитися найдавніше архітектурна споруда - замок у вигляді фортеці. Будь-якому мандрівникові не забудуться прогулянки старовинними вулицями, а пам'ятники, які збереглися до сьогоднішнього дня, нагадають про історичні події різних епох.

Для того, щоб якось привернути туристів всіх світових держав, уряд Тренчин вирішило проводити щорічно безліч заходів, пов'язаних з мистецтвом. Одне з них проводиться в літній час і носить назву фестиваль «Pohoda». Цей захід настільки популярне, що в місто в цей час приїжджає безліч гостей з різних країн, а в його організації беруть участь керівники лікувального курорту Тепліце Тренчанске. Тут також проводяться конкурси краси, різноманітні міжнародні виставки різних напрямків.

Тут можна побачити збережені пам'ятки римського напрямки, що говорить туристам про історичний слід, який залишили тут римські легіонери. На місці цього містечка стояв античний Лаугаріціо, про що свідчить напис, стерта до половини, на невеликій ділянці скелі під замком-фортецею. Погляди про історичне воздвиження міста Тренчин розходяться, тому що відповідно до угорським документами він закладений в 1069 році, а в інших історичних паперах - це 1111год.

Тренчанський замок-фортеця - головна історична пам'ятка міста. Ця споруда була побудована з однією метою - захищатися від ворогів з південно-західного боку. Фортеця не можна не помітити, оскільки вона розташована високо на скелі. Господарем фортеці був словацька феодал Матуш Чак Тренчанський, який правив у ХIII - XIVв.в. Саме цей аристократ був господарем п'ятдесяти фортечних споруд, які розташовувалися у Словаччині. Його прозвали «пан Ваг і Татр», звідси і пішла назва містечка, який опинився в центрі стін замку-фортеці.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить