Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Пакистанська фортеця - форт Деравар

Пакистанська фортеця - форт Деравар
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Пакистанська фортеця - форт Деравар

У наш час в Пакистані збереглася неприступна фортеця - форт Деравар, який побудований вдруге. На жаль, перший форт був перетворений на руїни через війну. Ця фортеця служила як оборонної споруди, тому «господарі» її постійно змінювалися.

Форт Деравар знаходиться у власності сімейства Аббасі з 1804 року. Однак сам наказ про споруду фортеці був даний Раджі Джайсалмер - предком цієї сім'ї. Але повне право розпоряджатися фортом було втрачено відразу, як тільки він був побудований. У фортеці розташоване не тільки родинний цвинтар, але і мечеть з білого мармуру, яка є архітектурним шедевром монгольської культури. Побудував її Амір-хан в 1835 році. Краса цієї споруди просто надихає туристів і обивателів.

Розміри форту просто дивують! Це найбільша фортеця Чолістана, та й збереглася вона досить добре до наших часів. Висота стін сягає тридцяти метрів, а по периметру - 1,5 км. Тут налічується сорок веж. Кутові башти відрізняються висотою від інших, вони набагато вище. Для кладки облицювання був використаний висушений цегла домусульманская періоду.

Раніше фортеця Деравар прості мандрівники і туристи не могли відвідувати. Лише елітні представники суспільства (Пакистанські чиновники і вище стан, охорона) могли пройти на територію форту. Але сьогодні в цей форт можна пройти практично кожному туристу, проте для цього необхідне обов'язкове дозвіл, який видає Емір Бахавалпур. Якщо ви прийміть рішення поїхати в подорож з метою відвідування фортеці Деравар, пам'ятайте, що все це забере чимало часу, так як необхідні для цього додаткові документи, які вам доведеться оформляти і чекати певний час.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить