Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Замок Гогенцоллерн

Замок Гогенцоллерн
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Замок Гогенцоллерн

Замок Гогенцоллерн одна з найкрасивіших фортець Німеччини. Він належав однойменної королівської династії, до якої ставилися королі Пруссії, кайзери Німеччини та курфюрсти Бранденбуржскіе. Протягом багатьох століть цей замок був ним затишним будинком і надійною фортецею.

Це грандіозна споруда була побудована на вершині гори висотою 855 метрів і розташоване в п'ятдесяти кілометрах на південь від міста Штутгарта. Замок неодноразово перебудовувався, так як європейські війни середніх віків не оминули його стороною. Він кілька разів змінював власників. Спорудження поступово приходило в занепад і руйнувалося. Останній варіант фортеці побудований в період з 1850 по 1867 роки за велінням майбутнього короля - Фрідріх Вільгельм IV прийняв рішення відновити родову фортеця Гогенцоллернів.

Відомому німецькому архітекторові Фрідріху Штюлера вдалося втілити унікальне поєднання масштабних споруд замку в оновленому готичному стилі з залишками старих будівель. У ході будівництва відтворили капелу Святого Михайла, підвали та каземати старої будови. У результаті кропіткої роботи архітектора замок Гогенцоллернів постав середньовічним лицарським замком.

До цих пір в замку проживають спадкоємці знаменитої королівської династії. Невелика частина внутрішнього двору і деякі стіни відкриті для численних туристів. Інша частина споруди доступна для відвідувань тільки протягом півгодини організованими групами туристів. Тут можна відвідати музей Гогенцоллернів і побачити головний експонат - корону королів Пруссії та особисті речі короля Фрідріха Великого.

Іноді, коли щільний ранковий туман опускається білосніжним покривалом на старовинні німецькі землі, з'являється можливість спостерігати за фантастичною картиною - вежі і стіни фортеці Гогенцоллернів, що пливуть у білому мовчанні.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить