Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Що відвідати в Празі?

Що відвідати в Празі?
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Що відвідати в Празі?

Прага не тільки столиця Чехії, але і один з найкрасивіших міст Європи. Тут багато історичних і архітектурних пам'яток, інших визначних пам'яток. Розглянемо основні пам'ятні історичні місця міста.

На території Праги знаходяться близько 500 веж. Варто відзначити Петршінська вежу, ще її називають місцевою «Ейфелевою вежею».

Далі потрібно відвідати Празький град. Це не тільки резиденція президента Чехії, але і старий замок короля, національна галерея. Тут же знаходиться і «Злата Вуличка», собор Святого Віта. Цей собор вражає не тільки своєю величчю і красою. Тут проводилася коронація не одного правителя Чехії. Поруч розташована усипальниця королівської сім'ї, в якій ховали монархів цієї країни. У соборі, крім основних споруд, вибудувана оглядовий майданчик, з якою можна побачити все місто.

Карлів міст давно вже вважається символом Праги. З ним пов'язано безліч старих переказів і легенд. У його зовнішньому вигляді відображена вся принадність і краса Чехії.

Ще одна визначна пам'ятка - Староміська Ратуша, будівлі якої розташовані на Староміської площі. Цю площу відносять до найкрасивішої в усі старій Європі.

До визначних пам'яток міста сміливо можна віднести і сучасні споруди, наприклад, «Співаючі Фонтани» - місце, яке досить важко описати словами, його необхідно подивитися самому. Фонтани, підсвічуються різнокольоровими вогнями, «малюють» струменями води унікальні картини, і все це дійство проходить під приємну музику, яке нікого з присутніх не залишає байдужим.

Також ви можете відвідати численні таверни і кафе, де спробуєте справжнє чеське пиво, занурившись в атмосферу старої Праги.

Тут перераховані найголовніші місця, що можна відвідати в Празі. Це місто є не тільки найкрасивішою столицею Європи, але справжнім пам'ятником старовини, архітектури та мистецтва.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить