Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Танах Лот - храм острова Балі

Танах Лот - храм острова Балі
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Танах Лот - храм острова Балі

Танах Лот - це індуїстський храм, розташований на гірській гряді біля берега острова Балі в Індонезії. Це історичний пам'ятник індонезійського народу і популярна культурна пам'ятка країни. Під час припливу Танах Лот стає островом, а в години відпливу він з'єднується з островом Балі тільки вузьким перешийком.

Храм діючий і вхід у нього дозволений тільки віруючим індуїстам. Туристи можуть підходити тільки до підніжжя храму. Танах Лот в перекладі сбалійского мови означає «земля в морі». Храм розмістився на високій стрімкій скелі, сформованої потужними потоками океану.

Танах Лот заснував у п'ятнадцятому столітті індуїстський священик Нірарта. Під час паломництва по південному березі острова Балі він зауважив красиву високу скелю і оселився там. Місцеві жителі і рибалки привозили йому їжу та одяг. Пізніше він вказав рибалкам побудувати на скелі храм, так як відчув, що до цього місця його привів бог.

Храм один з семи святилищ побудованих навколо острова. Вони, як би, утворюють ланцюжок вздовж узбережжя - кожен з храмів знаходиться в полі зору чергового святого місця індуїстів. Згідно балійської легендою в заснування храму живуть морські змії, що охороняють його від злих духів.

З 1980 року Танах Лот почав руйнуватися і ходити навколо стало небезпечно. Уряд Японії виділив позику Індонезії для збереження культурної та релігійної пам'ятника. Скалу відремонтували, майже на третину заливши її бетоном, який майстерно замаскували під природний камінь.

Зараз численні туристи з усіх куточків планети відвідують дивні краси острова Балі і храм Танах Лот. Щоб досягти підстави храм, відвідувачі проходять через вервечку численних сувенірних крамниць, які покривають майже всю околицю територію. На вершині скелі поблизу храму розташований ресторан для туристів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить