Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Братислава - столиця трьох держав

Братислава - столиця трьох держав
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Братислава - столиця трьох держав

Словаки свою Братиславу часто називають перлиною Дунаю. Це прекрасне місто дивно поєднує в собі романтику і принадність середньовічної давнини і сучасного мегаполісу.

Братислава неповторна за своїм виглядом і тільки їй притаманною вишуканістю. Більше 20-ти тисяч туристів щороку навідується ці місця, щоб побачити краси старовинного міста. Дійсно подивитися на це місто потрібно багатьом людям. Сьогодні Братислава не лише столиця суверенної Словаччини, але і найбільше місто країни, який затишно розташувався в приголомшливих красу природи передгір'їв Карпат.

Унікальним розміщення Братислави вважається ще й тому, що вона єдина столиця європейської країни, яка розташована в безпосередній близькості до кордонів сусідніх країн. Від сусідки - Австрії Братислава відстоїть трохи більше, ніж на шістнадцять кілометрів. Інша особливість столиці Словаччини є факт, що місто з тисячолітньою історією, вважається наймолодшою ​​європейською столицею.

Цікавий факт - за всю тривалу історію Братиславу тричі удостоювався честі бути головним містом самих різних європейських держав.

У 1541 році під могутнім натиском османських солдатів впала столиця Угорщини - Буда. З того часу Братислава стала столицею Угорщини та зберігала свій статус аж до 1784 року. Майже два з половиною століття цей прекрасний місто було місцем постійного знаходження угорських королівських осіб.
Протягом всього періоду Другої світової війни - з 1939 по 1945 роки Братислава стає головним містом проголошеної першої Словацької республіки, створеної за участю окупаційної влади фашистської Німеччини. Після закінчення війни, в 1945 році Словаччина стала складовою частиною нової держави - Чехословацької соціалістичної республіки.
З січня 1993 Братислава стала столицею незалежної і суверенної республіки Словаччина.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить