Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Тракайський замок - резиденція литовських князів на озері Гальве

Тракайський замок - резиденція литовських князів на озері Гальве
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Тракайський замок - резиденція литовських князів на озері Гальве

На території Литви знаходиться Тракайський замок. Він розташований поруч із стародавнім містом Тракай на невеликому острові мальовничого озера Гальве.

Це місто в 14-му сторіччі був стольним градом Литовського князівства. У наші дні - це невелике містечко з населенням близько п'яти тисяч осіб. Місто Тракай розташувався серед трьох чистих і красивих озер: Гальве, Тоторішкю і Лука в дивно мальовничому місці Литви.

Дуже багато литовців та гості країни відвідують ці красиві місця з первозданною природою. Тут можна засмагати і купатися в чистих озерах, вудити рибу, кататися на яхтах і, звичайно ж, милуватися місцевим пейзажем і відвідувати визначні пам'ятки. А їх чимало.

Тракайський замок найбільш відвідуване, мальовниче і цікаве місце для туристів. Стародавня легенда свідчить, що литовський князь Гедимін, повертаючись з полювання, звернув увагу на незвичайно-красиве місце. Досвідченим оком полководця він відразу визначив вигідне місце для замку, якому належало виконувати роль княжої резиденції і форпосту для охорони торгових шляхів.

За наказом князя на березі мальовничого озера Гальве був побудований цей чудовий замок.

По закінченню деякого часу в замку була заснована резиденція князя Кейстута.
Потім великим князем Литовським Вітовтом (онуком засновника замку) було розпочато будівництво острівної зміцнення, яке за його задумом має бути неприступним. Замок був розташований на значній відстані від берега, що ускладнювало раптовий напад противника.

Острів, на якому знаходиться замок штучного походження - багато років його насипали селяни з навколишніх сіл. Будівництво було завершено на початку XV століття.

Крім замку є й інші пам'ятні місця. Це і собор явища пресвятої Богородиці з унікальною і незвичайною архітектурою, і центральна вулиця міста, на якій проживала тюрського громада караїмів


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить