Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Острів Утопія - кораловий сад

Острів Утопія - кораловий сад
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Острів Утопія - кораловий сад

У Червоному морі знаходиться невеликий і красивий острів з романтичною назвою Утопія. Зовні він мало чим відрізняється від численних острівців моря. На острові немає рослинності, тільки білий пісок. Утопія гарний не зовні, а головна його принадність і неповторна краса під водою.

Зі східного боку острова під водою знаходиться кілометровий кораловий риф. У прибережних водах мешкають морські черепахи, міріади риб різноманітних кольорів і форм. Під час припливу острів повністю ховається під морською водою.

Зайшовши у воду, можна пройти велику відстань до п'ятдесяти метрів, глибиною не більше метра. На дні видно черепашки і морські зірки, красиві рибки і корали всіх кольорів веселки. Раптово мальовничий пейзаж змінюється крутим обривом і перед очима гігантське плато з піском. Цей схил найкрасивіше місце - найближче до Європи і найтепліше тропічне море. Воно заповнило пряму і вузьку тріщину між Індійським океаном і Середземним морем - це головна частина рифа.

У водах коралового рифу можна зустріти рибу-ангела, рибу-клоуна, рибу-метелика і рибу наполеона, зобов'язаною своєю назвою виступу на голові. Зустрічаються і мурени, які пристосувалися до умов коралового рифу. Мурени в довжину досягають трьох метрів і мають вельми загрозливий вигляд. Однак, якщо мурену не чіпати, то вона не несе небезпеки людям.

Про красоти Червоного моря місцеві жителі склали чимало цікавих легенд та історій. Туристичний бум, що охопив останніми роками узбережжі Єгипту, у великій мірі зобов'язаний неймовірно багатому і унікальному підводному світу Червоного моря. Це. По ліву сторону знаходиться спекотна Африка, а по праву спекотний Аравійський півострів. Поєднання великої кількості солі з чистою, кришталевою і теплою морською водою стало оптимальним середовищем для життя коралів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить