Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Курортне тайське місто Ча-Ам - відмінне курортне місце

Курортне тайське місто Ча-Ам - відмінне курортне місце
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Курортне тайське місто Ча-Ам - відмінне курортне місце

Нещодавно серед туристичних реклам з'явився курортне містечко Таїланду - Ча-Ам, який активно розвиває свою інфраструктуру. Все більше готелів сьогодні будують в цьому місці. Узбережжя Сіамської затоки приховано найчистішим пісочком, безліч кокосових пальм і тропічних дерев приваблює в це курортне місто багато відпочиваючих, особливо з дітьми. Розвинений тут саме пляжний відпочинок, а також різноманітні види водного спорту: серфінг, катання на водних лижах, підводні зйомки, акваланговое занурення і т.п.

Тут дуже швидко розвивається інфраструктура туризму, завдяки тому, що велика кількість туристів приваблює екологічно-чисте місце. Особливо численний потік відпочиваючих припадає на період з грудня по березень. Навіть безліч готелів з комфортабельними умовами проживання не створюють шуму в цьому прекрасному містечку. Тому сім'ї з дітками із задоволенням проводять тут відпочинок від міської суєти і стрімкого життєвого ритму.

Серед безлічі пляжних місць найбільш чистий і безпечний для дітей - Чао Самран. На пляжі Ча Ам у вихідні дні багато народу, як місцевого, так і відпочиваючого, тому сюди краще приїжджати в інші дні. Тут добре налагоджений дитячий пляжний відпочинок. Малюки, та й дорослі теж, можуть покататися на водних гірках, відвідати атракціони. Туристи можуть покататися верхи, на слониках, пограти у великий теніс і гольф, зайнятися багатьма водними видами спорту.

Ця курортна зона гармонійно поєднується з пам'ятною архітектурою. На найвищій частині Ча-Ам розташований національний парк Пра Накхон кхир, який був споруджений у другій половині дев'ятнадцятого століття для короля Таїланду і його свити. Відрізняється цей чудовий палац поєднанням тайських і європейських архітектурних відтінків. У музейній частині Білого палацу туристи можуть ознайомитися з культурно-історичним минулим Таїланду, а також помилуватися предметами мистецтва цієї чудової країни.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить