Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Найстаріша кругова фортеця Європи - Замок Бельвер

Найстаріша кругова фортеця Європи - Замок Бельвер
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Найстаріша кругова фортеця Європи - Замок Бельвер

Бельвер - замок, розташований на висоті понад 100 метрів над рівнем моря, зустрічає всі кораблі, що входять в затоку Пальма де Майорки. Колись грізні башти замку були попередженням ворогам, і не кожен корабель насмілювався пристати до берегів острова. Так сталося і зі знаменитим адміралом Нельсоном, який, побачивши грізних знарядь і не менш грізних укріплень, не став випробовувати долю, і вирішив не нападати острів Майорка.

Назва замку в перекладі з каталанської мови означає «прекрасний вигляд», що підтверджується в дійсності. Розташований високо над рівнем моря і оточений сосновим бором, замок знаходиться лише в трьох кілометрах від центру міста. З його фортечних споруд відкривається чудова панорама бухти і самого міста Пальма де Майорка.

Замок збудований за коловою схемою, і в наші дні вважається зразком військової архітектури середніх віків, Бельвер є однією з найстаріших фортець, саме такої архітектури, яка так чудово збереглася до нинішніх часів.

Башти замку розташовані строго по сторонах світу. Від головної вежі, що стоїть з північної сторони, до замку проходить міст. Інші три вежі орієнтовані на південь, схід і захід. Ще чотири малих вежі розташовані між основними, відповідно, звернені на південний схід, північний захід, північний схід і північний захід. Споруда замку подібна стародавньої фортеці Іродіон, що знаходиться в Ізраїлі на західному березі Йордану. Обидві фортеці мали по чотири круглих вежі примикають до замку, одна з яких значно більше інших трьох. І обидві вони були королівськими резиденціями.

Замок почали будувати за указом короля Jaime II, який був власником острова, в 1300 році. Архітектор Сальвіа одночасно брав участь у будівництві замку і палацу для короля Альмудаіна. Якщо вірити легенді, то королівський палац і замок Бельвер з'єднується підземним ходом, але до теперішнього часу це хід поки ніким не був знайдений. Спочатку камінь для побудови замку брали з гори, на якій розташовується сам замок, але коли на стінах почали виникати тріщини, зважаючи опади грунту, камінь стали добувати в інших кар'єрах. Замок збудували за одинадцять років.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить