Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї 35 найдавніших пірамід на території Судану

35 найдавніших пірамід на території Судану
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

35 найдавніших пірамід на території Судану

При проведенні розкопок у Судані археологи виявили 35 пірамід. Це відкриття стало доказом зв'язку Стародавнього Єгипту і царства Куш, що існувала в давнину на території сучасної африканської країни.

Вік знайдених пірамід склав близько двох тисяч років. Їх розміри виявилися трохи менше, ніж у Єгипетських грандіозних споруд. Найбільша була шириною двадцять два фути, а найменша тридцять дюймів. Розкопки велися в північній частині країни в місцевості з назвою Седеінга. Ця територія перебувала у складі стародавнього царства Куш, а пізніше була частиною Римської імперії.

Вчені були здивовані дуже щільному розташуванню пірамід. На площі, порівнянної з баскетбольною площадкою вмістилося тринадцять цих загадкових споруд. Стан пірамід виявилося не дуже хорошим, так як поруч знаходився караванний шлях, і багато споруди за минулий час піддалися розграбуванню.
У старі часи на вершинах пірамід були плити з зображеннями птаха або лотоса на тлі Сонця. Усередині виявлені приміщення для поховання померлих людей. Археологи виявили тільки кілька фрагментів стародавніх артефактів, тому що поховання розграбували багато сотень років тому. На думку вчених, піраміди будували протягом кількох століть і поколінь.

За словами Вінсента Франціні наукового співробітника музею природознавства США, вражає велика щільність знайдених споруд. Їх зводили протягом багатьох століть, заповнюючи поступово проміжки, які залишалися на місці поховань.

Піраміди Судану це змішання єгипетського стилю будівництва з місцевим способом зведення курганів - тумулуса. В одній піраміді внутрішня кладка виявилася зробленою з цегли. На жаль, величезна частина унікальної обробки не збереглася до наших днів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить