Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Кошице - перший європейський місто, увінчаний власним гербом

Кошице - перший європейський місто, увінчаний власним гербом
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Кошице - перший європейський місто, увінчаний власним гербом

Місто Кошице - воістину найкрасивіше місце східної Словаччини. Він знаходиться поблизу підніжжя Чорної гори. Сьогодні це досить великий центр індустрії в Словаччині, де знаходиться вся металургія цієї держави. Але, Кошице також прославився своєю унікальною природою, красивими і неповторними пам'ятками архітектури.

У цьому місці на увазі сприятливих кліматичних умов люди проживають з усіма для них зручностями. Туристи із задоволенням приїжджають в ці місця, щоб насолодитися старовинною європейською архітектурою. У тому регіоні температура повітря в зимовий час року не опускається нижче нуля градусів, а в літні місяці - не піднімається вище 25 градусів Цельсія.

Кошице - це історичне місце, яке пережило унікальні події з 1230, коли це місто йменувалося «Вілла Каса». Але найважливіша дата зафіксована 7 травня 1369. Це час, коли король Угорщини Карл-Роберт Перший віддячив жителів міста за допомогу під час битви при Розгановце правом володіти власним гербом. При цьому була видана спеціальна грамота, яка оповідала про даної привілеї для цього міста.

Це був перший у Європі випадок, який відрізнив Кошице від інших європейських міст. З того часу місто урочисто святкує 7 травня знаменна подія під назвою «День міста». Герб з бронзи прикрашає основну вулицю Кошице, помилуватися його красою з'їжджається безліч туристів.

За чисельністю населення в цьому місці не було особливих відміток до кінця Другої світової війни. У цей час стався демографічний ріст і чисельність населення з 7000 збільшилася до 21 тисячі. Все це сталося завдяки зростанню промисловості та необхідність нових робочих рук, які поповнювалися постійними емігрантами. Саме вони будували нові квартали для житла, підприємства для металургії. Сьогодні населення Кошице становить майже триста тисяч людей.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить