Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Авіньйон: колишня папська резиденція і місто дзвенячих дзвонів

Авіньйон: колишня папська резиденція і місто дзвенячих дзвонів
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Авіньйон: колишня папська резиденція і місто дзвенячих дзвонів

У Франції на території відомої історичної області Прованс знаходиться невеликий гарне та затишне місто Авіньйон недалеко від узбережжя Середземного моря. Сьогодні це місто - адміністративний центр департаменту Воклюз. Чисельність населення складає більше ста тисяч людей.

Авіньйон відомий своєю багатою і захоплюючій древньою історією. Близько шестисот років тому до початку нашої епохи на його місці розташовувалося фінікійське торгове поселення. Потім ця територія належала одному з наймогутніших і впливових галльських племен. Пізніше в першому столітті нашої ери ця земля стала римською колонією з назвою авеню.

З 1309 Авіньйон став папською резиденцією і залишався їй до 1378. Сюди було змушене перебратися вище католицьке духовенство після розриву з королем Франції (Філіпом Красивим). У житті міста той час, згодом, назвали «авіньйонських полоном».

Завдяки такому історичному події в Авіньйоні були побудовані величезні оборонні укріплення, що включають зубчасті стіни 3-х метрової висоти і красиві сторожові вежі, які оточили місто. У центрі був побудований грандіозний палац, який став резиденцією Папи Римського.

У середині 14-го сторіччя Папа Климент IV офіційно викупив місто у королеви Неаполітанської Іоанни, яка ціною такої угоди прагнула купити прощення вбивства свого чоловіка.

Після повернення папського престолу в Рим, Авіньону треба було пережити справжній будівельний бум - городяни масово почали будувати розкішні палаци, монастирі та церкви.

У середні століття в місті налічувалося тридцять п'ять монастирів, за безперервного передзвону дзвонів яких Авіньйон стали називати дзвінким містом.

В кінці XIX століття Авіньйон став частиною Французької республіки.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить