Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Мішкольц - найцікавіший місто і унікальний оздоровчий курорт

Мішкольц - найцікавіший місто і унікальний оздоровчий курорт
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Мішкольц - найцікавіший місто і унікальний оздоровчий курорт

У безпосередній близькості від угорської столиці Будапешта, на березі мальовничої річки Синв, в подножье гір Бюкк, розмістився інший дивовижний місто Мішкольц, який вважається четвертим за кількістю проживаючих у ньому мешканців містом країни. Свою популярність Мішкольц придбав не тільки завдяки вишуканій архітектурі свого центру - Белварош, місто приваблює туристів завдяки двом кліматичних курортів - Ліллафюред і Мішкольц-Тапольца, які розташувалися поряд.

Історія виникнення міста, говорить про те, що місто зародився на місці прадавнього поселення, закладеного ще в часи палеоліту. А в 14 столітті нашої ери поселенню був дарований статус міста угорським королем Лайоша I Великим, який заклав також і відому фортецю Дьешдьер, чиї руїни і донині можна зустріти на околицях міста.

Історія міста знає часи, коли місто було повністю зруйноване, а потім він відроджувався знову, воскресаючи з руїн.

Найбільшою популярністю у туристів, користується історичний центр, щільно забудований в розкішному стилі бароко, і який по праву вважається серцем і душею міста. Решта ж райони, це не що інше як дрібні поселення, що увійшли згодом у адміністративну межу міста.

Найпривабливішою пам'яткою міста Мішкольц вважають, розташовану в його передмісті Печерну купальню, що знаходиться в 7 км від центру, яка називається Мішкольц-Тапольца. Тут знаходяться унікальні термальні джерела, які за тисячоліття свого існування і утворили ці печери.

Цілюща вода цих джерел збагачена такими мінеральними елементами як бром, йод, кальцій, а також метакремнієва і магнезії Метаборна кислота. Цілющі властивості цієї термальної води були відомі ще стародавнім римлянам, які, як відомо, знали в цьому толк. Тим не менш, перші купальні в районі Мішкольца, з'явилися тільки в кінці 18 століття.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить