Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Основна Східно-Кримська пам'ятка - Судакська фортеця

Основна Східно-Кримська пам'ятка - Судакська фортеця
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Основна Східно-Кримська пам'ятка - Судакська фортеця

Крим - напрочуд гарне курортне місце. Особливо приваблює кожного туриста красива природа і найдавніша архітектура. У цьому місці є унікальні пляжі, заповнені кварцовим піском. Найважливішою пам'яткою Криму безумовно є Судакська або Генуезька фортеця.

Місто Судак утворений в третьому столітті аланами. У 6-му столітті це місце завойовує Візантійська імперія і тут поширюється православ'я, будуються християнські церкви, монастирські храми. У тринадцятому столітті відбувається татаро-монгольська навала на Крим. Через сто п'ятдесят років на Судак нападають генуезькі війська, які стають колонізатором цього міста на чолі консула Кафи. Коли Судак увійшов до складу Росії, тут активно почали розвивати будівництво курорту, а також виноробство.

Звичайно, Судак сьогодні - це курортний і туристичний містечко. Кварцові пляжі тут - це справжня природна лікувальна здравниця. Морське дно без гострих каменів, в бухтах тихо і затишно, тому сюди приїжджає досить багато відпочиваючих цілими сім'ями.

Рослинність в цьому місці дуже красива і мальовнича. Туристи активно торують гірські стежки, степу, гаю з ялівцю. Для бажаючих відпочивати активно Судак пропонує дайвінг і скелелазіння. Історичні фестивалі та інші розважальні програми надані організаторами в Судакській фортеці.

Ця знаменита фортеця знаходиться в селищі Затишне. Чим же так привабливо це будова? Звичайно ж, це саме розташування фортеці - кораловий риф у формі гірського конуса. Раніше ця гора називалася «мис дівочої вежі».

Кримський півострів зберіг єдину фортецю, досконалу і просто дивовижну у своєму роді, яка залишила пам'ять про давню архітектуру. Причому спорудили її саме генуезці (1371 - 1469 р.р), від чого і пішла назва цієї споруди «Генуезька фортеця».


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить