Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Сонячне місто здоров'я - Пьештяни

Сонячне місто здоров'я - Пьештяни
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Сонячне місто здоров'я - Пьештяни

У Словаччині в 80 кілометрах від Братислави знаходиться найбільше місто Пьештяни, який славиться курортної здравницею і красою природи, спокійною атмосферою. Називають це місце воістину скарбницею Словаччини. Тут знаходяться цілющі термальні джерела, які приваблюють людей з усього світу.

Вперше Пьештяни отримав світове визнання в 1113 році, коли угорський король Коломан Перший став згадувати про гарячі мінеральні джерела в Зоборской літописі. У цій місцевості протікає длиннейшая річка Словаччини - Ваг. Велика частина цих джерел знаходиться на острові, що омивається цією річкою. Раніше користуватися і відпочивати в цій лікарні могли лише знатні люди: королівські особи, князі, воєводи та ін Але сьогодні скористатися такими благами може кожен бажаючий, відвідавши не тільки Пьештяни, а й Купельний острів.

Особливо після 1889 це курортне місце отримало широко (по всій Європі) свою популярність. Це сталося завдяки фірмі «Олександр Вінтер і сини», яка взяла гарячі джерела в оренду у графа Ердора. На сьогоднішній день Пьештяни - це міжнародна курортна зона Словаччини.

Вирішено було створити курортний символ. Для цього в кінці дев'ятнадцятого століття в його якості використовували зображення чоловіка, який милицю ламає про ліве коліно. Таким чином, створений символ із закінчення Великої Вітчизняної війни став іменуватися гербом Пьештяни, який є таким до сьогоднішнього часу. Чому ж було вирішено саме таке зображення використовувати на гербі? Відповідь дуже просто розкриває істину. Грязьові і мінеральні джерела Пьештяни мають лікувальний вплив на захворювання опорно-рухової системи та ревматичного характеру. Багато людей отримали зцілення в цьому місці, тому можна тільки дякувати природу за настільки цінні місця.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить