Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Місто, що стоїть на злитті двох річок - Вільнюс

Місто, що стоїть на злитті двох річок - Вільнюс
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Місто, що стоїть на злитті двох річок - Вільнюс

У Литві на злитті двох річок Вілія і Вільно знаходиться чудовий столичне місто - Вільнюс. Він розташований біля кордону з Білорусією. Місто це славиться старовиною, його територія розділена на дві частини: Старий і Новий Місто. Саме стародавні вулички і провулки Старого Міста і його визначні пам'ятки збирають велику кількість туристів. Крім культурного життя, тут багато місця для відпочинку в невеликих ресторанчиках.

За кількістю жителів Вільнюс вважається абсолютно невеликим містом щодо інших столичних міст і налічується в ньому лише п'ятсот тисяч осіб. Екскурсію цього романтичного міста зручно проробляти, використовуючи велосипед, а непогано і прогулятися пішки.

Історично вважається, що цей місто засноване в епоху середньовіччя, однак Вільнюс відзначили, як найдавніше місто через знахідок кам'яного періоду, які виявили археологи. Це місто має свою історію - легенду. У тому місці, де об'єдналися дві водні стихії Вілі і Вільні, було визначено приватне поховання князем Святославом. Було наказано, щоб після смерті його старший син вчинив спалення тіла Святослава на тій ділянці, а в майбутньому здійснювати там же всі дії ритуалу спалення трупів. Ця зону назвали долиною Святого Рогу, а по-литовськи це звучить, як «Швинторога».

Згідно з переказами, під час правління литовського князя Гедиміна і його полювання в густому лісі, що оточував місце Святого Рогу, трапилася цікава подія. Гедимін на тому місці заснув і йому приснився сон: на горі стояв вовк із заліза і голосно, як ціла зграя, вив. Сон був витлумачений жерцем Ліздейкой, який пояснив, що цей вовк - символ замку, який буде на цій ділянці землі.

Але насправді згідно офіційних даних князь Гедимін перемістив столицю до Вільно, а пізніше це місто назвали Вільнюс, який ще в тринадцятому столітті показали географи на мапі Литви. Залізний вовк залишився символом столиці Латвії - Вільнюса.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить