Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Виноробний центр Бургенланд

Виноробний центр Бургенланд
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Виноробний центр Бургенланд

На сході Австрії розташовується край виноградників, для яких природою тут створені ідеальні умови. А виноградник сам собою має на увазі виробництво вина. Земля Бургенланд, як називається цей край, здавна славиться своїм вином високої якості.
Мандрівники можуть відвідати старовинне містечко Руст, у якому місцеві виноградарі відзначають свято, присвячене провину. Перша субота листопада, присвячена святу, супроводжується відвідуванням виноградарських господарств і дегустацією різних вин. Туристи з Росії мало знають про це районі Австрії, незважаючи на те, що він знаходиться всього в 60 км від столиці Австрії - Відня.

Бунгерланд межує з Угорщиною, Словаччиною та Словенією, і знаходиться в, так званої, Нижньої Австрії. Протягом багатьох століть ця земля була частиною Угорщини, але після першої світової війни перейшла під юрисдикцію Австрії. До сьогоднішнього дня в цій області її жителі розмовляють двома мовами, оскільки 15% мешканців Бунгерланда складають угорці та хорвати.

Природні та кліматичні умови цієї провінції справді унікальні - рівнинна місцевість з м'якою зимою і сонячним теплим літом, що дозволяють вирощувати чудовий виноград і виробляти відмінне вино.

Однак головною визначною пам'яткою Бунгерланда є все-таки не виноградники, а знамените озеро Нойзидлер-Зеє, що входить до списку ЮНЕСКО. Це озеро займає четверту сходинку серед найбільших озер Європи. Його протяжність сягає 34 км, при ширині 12 км. Унікальність озера полягає не тільки в його розмірах. В озеро не впадає жодної річки або струмка, що є феноменом в природі. І все-таки, незважаючи на відсутність стоку, вода в озері є, хоча і не в такій великій кількості як в інших озерах. Адже глибина цього унікуму всього близько півтора метрів. У зимовий час тут утворюється величезний природний каток. Вода, що наповнює озеро Нойзидлер-Зеє, солона, але, незважаючи на це, тут можна побачити безліч прісноводних риб. Навколо озера розташувалися заповідники і національні парки - Зевінкель і Ханшаг.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить