Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Найвідоміший місто Лазурного узбережжя Франції - Канни

Найвідоміший місто Лазурного узбережжя Франції - Канни
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Найвідоміший місто Лазурного узбережжя Франції - Канни

На Лазурному узбережжі Франції розташований красивий курортне місто - Канни. Крім постійних кінофестивалів світового рівня це місце славиться багатьма історичними пам'ятками, які не перестають дивувати багаті верстви населення. Це містечко прикрашають шикарні будинки, багаті площі, набережні. У ньому панує атмосфера вишуканості, багатства.

Весь світ знає про найголовнішу пам'ятка цього міста - набережна Круазетт і шикарний Палац для проведення фестивалів. Для приїжджих цікаві не тільки кінофестивалі, але і пляжі. Канни вважається елітним і дорогим курортним місцем, яке відвідують Голлівудські знаменитості, бізнесмени, політичні діячі, музиканти. Місто потонуло в зелені рослин і дерев, тому його краса просто заворожує туристів, а набережна Круазетт стала широким бульварним місцем в 1860 році, що також приваблює людей. Крім того, тут розташувалися багатющі особняки.

У 1982 році побудували Палац для проведення кінофестивалів, до сьогоднішнього дня він став досить відомим місцем всьому світу. Фестивалі мають різні напрямки, наприклад, рекламного характеру («Каннські леви»). Біля фестивального Палацу розташована Зоряна Алея, на якій можна довго розглядати закарбовані відбитки рук знаменитих людей.

Цей міста славиться і старовинними архітектурними будівлями, такими, як церкви, в тому числі і православної (Михайло-Архангельської), яку часто провідують російські емігранти. Цей храм відрізняється простотою, але в теж час його прикрашає незвичайна дзвіниця, розташована на першому поверсі, і досить вишукана дзвіниця - на другому поверсі. Повз цього храму не може пройти жоден турист, настільки він приваблює кожного.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить