Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Калінінград - прусський місто-воїн, підкорений російською зброєю

Калінінград - прусський місто-воїн, підкорений російською зброєю
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Калінінград - прусський місто-воїн, підкорений російською зброєю

Старовинне місто Калінінград - це одне з найкрасивіших міст Європи. Потопає в зелені дерев і чагарників, він привертає увагу безліччю пам'яток історії та архітектури та інших визначних пам'яток. Небагато старі європейські міста мають таку захоплюючу історію свого виникнення і подальшого існування, як Калінінград.

Початкова назва міста було Кенігсберг, що перекладається з німецької як королівська гора. Цій назві є пряме пояснення, оскільки місто починав своє існування саме на горі з такою назвою, коли в 1225 році тевтонські лицарі вирішили тут звести найпотужнішу на той час фортеця. Пізніше навколо фортеці почали утворюватися поселення - Альтштадт, Кнайпхоф і Лебеніхт. Згодом ці поселення обнесли кріпосними стінами, в результаті чого в 1724 році утворилося місто Кенігсберг з потужною фортифікаційною системою. Тут в цьому ж році народився один з найвідоміших філософів зі світовим ім'ям - Еммануїл Кант. У результаті семирічної війни, яка закінчилася в 1758 році, Кенігсберг відійшов Російській державі. Але місту не судилося надовго залишитися під рукою російських імператорів. Буквально через чотири роки, новий правитель Росії імператор Павло III, який обожнював Пруссію і Фрідріха II, взяв і ось так просто подарував місто своєму кумиру, незважаючи на те, що за це місто віддали життя тисячі російських солдатів.

Друга світова війна завдала незгладимий шкоди Кенігсберга. Спочатку американська авіація бомбила місто, потім і російська армія артилерійськими обстрілами і авіаційними ударами перетворили місто на руїни. У 1946 році місто знову стало власністю російської держави, рішенням Потсдамської конференції і вже після цього його перейменували в Калінінград на честь Михайла Калініна, видатного діяча радянської держави, «всесоюзного старости», померлого в цей період. Але, незважаючи на страшні руйнування, завдані війною, місто відновився і тепер став місцем, куди охоче приїжджає безліч туристів.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить