Для поиска темы - пользуйтесь СИСТЕМОЙ ПОИСКА


Стоимость дипломной работы


Home Для дому і сім'ї Острів Валаам - історичне місце Ладоги

Острів Валаам - історичне місце Ладоги
загрузка...
Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Острів Валаам - історичне місце Ладоги

Сьогодні безліч туристів не можуть не відвідати історичне місце - острів Валаам. Щоб потрапити в це барвисте місце без теплохода або катера не обійтися. Для цього доведеться проплисти 42 км від пристані міста Сортавала. Хоч це і досить довгий відстань, але воно буде цікавим, тому що перетвориться на справжню екскурсію по красивому краю північної Росії - Карелії.

Поселення Валаам знаходиться прямо на острові, населення його складає майже п'ятсот людей. У цьому місці знаходиться чоловічий монастир, який підпорядковується патріарху Русі. Саме через це і відвідують Валаам туристи з усього світу. Практично це селище перетворений на монастир, так як його послушники самі займалися розвитком інфраструктури. Вони змінили повністю весь природний вигляд цього місця.

Сама назва «Валаам» лінгвісти переводять, як «світла земля». Вивчаючи найдавніші записи, можна зробити висновок, що апостол Андрій Первозванний активно проповідував християнство на цьому острові. Саме він і встановив традиційний хрест з каменів на високому місці цього селища і пророкував Валаама майбутнє, яке прославить це історичне місце.

Набагато пізніше, що склало майже дев'ятсот років, після цієї події, Валаам відвідали два ченці з Греції Герман і Сергій. Саме вони побудували першу обитель, яка згодом свого розвитку, перетворилася на найбільший Російський монастир. Це був шістнадцяте століття. Цей монастир у той час налічував більше однієї тисячі ченців. Але під час Північної війни між Росією та Швецією на монастир постійно нападали й руйнували. Тому, коли Петро Перший з військом перемогли шведів, тоді й настав час останнього відновлення і преображення монастиря на острові Валаам.


 
загрузка...

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить